Stord

Stord 13. november 2016

Rex V Silverkrohn, "Marco"

BIR, CK og CERT

Eier: Hanne-Sofie & Rolf Almenningen

 

 

 

Førde Brukshundklubb

Sande, 9. oktober 2016

Rex V Silverkrohn, "Marco"

exe, ck, cert og ble BIR, og avsluttet dagen med med å bli BIG 2!!

Eier: Hanne-Sofie & Rolf Almenningen

Førde Brukshundklubb

Sande, 9. oktober 2016

Kalexas River Strathmore "Olav"

kl:             Valpeshow, 4-6 mnd
Plassering: 2 BHK
Eier:          Michael Kildal
Dommer:   Irene Donne

Førde Brukshundklubb

Hot'n Sweets Dennis Balder. "Balder"

Florø, 08.10.2016.

kl:              lp kl 3
Plassering:  201 poeng.
Eier/Fører: Hege Kristiansen
Dommer:    Johnny Halvordsrud

Førde Brukshundklubb

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Førde, 08. oktober 2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  192,5 poeng
Eier:           Vibeke Kildal
Dommer:     Johnny Halvorsrud

NRK avd Sogn og Fjordane, Eid

Hot'n Sweets Dennis Balder. "Balder"

Florø, 28.08.2016

kl:              lp kl 3
Plassering:  116 poeng.
Eier/Fører: Hege Kristiansen
Dommer:    Roar Holmen

NRK avd Sogn og Fjordane

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Eid, 28.august 2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  136 poeng, nr 2 av 4
Eier:           Vibeke Kildal
Dommer:    Roar Holmen

Eid Hundeklubb

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Eid, 27.august 2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  174 poeng, nr 1 av 3
Eier:           Vibeke Kildal
Dommer:    Roar Holmen

Florø Hundeklubb

Ankaru's Make the Different, "Lucas". 

Florø 12.06.2016

kl:              lp kl 1. 
Plassering:  99 poeng
Fører:         Vibeke Kildal
Dommer:    John-Egil Fiksdal

Florø hundeklubb

Hot'n Sweets Dennis Balder. "Balder"

Florø, 12.06.2016.

kl:              lp kl 3
Plassering:  111,5 poeng.
Eier/Fører: Hege Kristiansen
Dommer:    John-Egil Fiksdal

Florø hundeklubb

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Florø, 12.06.2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  111,5 poeng 
Eier/Fører: Vibeke Kildal
Dommer:    John-Egil Fiksdal

Video fra stevnet 12.06.2016

Resultatliste 12.06.2016

LP kl FCI 3. Dommer: John-Egil Fiksdal

  1. NO55452/11, Mihn-Lemoni. 232,5 poeng. 

Resultatliste 12.06.2016

LP kl 3. Dommer: John-Egil Fiksdal

1. S24956/2009, Lindjax Fight, Belgisk Fårehund. 215 poeng.
2. SE55453/2010, Häxeboets Dirty Dancing Johnny. 210 poeng.
3. NO38811/10, Hot'n Sweets Dennis Balder. 111,5 poeng.
4. NO44258/10, N VCH Kalexas Zvarte Gull. 111,5 poeng.

Resultatliste 12.06.2016

 LP kl 2. Dommer: John-Egil Fiksdal

  1. S66101/2008, N UCH Light My Fire Type. 107,5 poeng

Resultatliste 12.06.2016

 LP kl 1. Dommer: John-Egil Fiksdal

1. O31858/10, N UCH Cafridas Pacific Pennsylvania Peace. 127,5 poeng.
2. NO40366/10, Fernando Av Wennigården. 119 poeng.
3. NO40248/10, Ankaru's Make The Different. 99 poeng.
4. NHSB2912483, N UCH AD Xan Elpis Us Arsnouphis. 73,5 poeng.

Nat.show NORWEGIAN DOBERMANN CLUB

Bergen, 22.05.16

Rex V. Silverkrohn "Marco"

kl:             Valp
Plassering: BIR, valp
Eier:          Rolf & Hanne Sofie Almenningen
Dommer:   Erika Szokol, Hungary

Førde Brukshundklubb

Hot'n Sweets Dennis Balder. "Balder"

Førde, 24. april 2016.

kl:              lp kl 2 
Plassering:  161,5 poeng, 1. premie/opprykk
Eier/Fører: Hege Kristiansen
Dommer:    Arild Berntsen



Førde Brukshundklubb

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Førde, 24. april 2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  155,5 poeng 
Eier/Fører: Vibeke Kildal
Dommer:    Arild Berntsen

Førde Brukshundklubb

Nærleiken's India. "Popsi"

Førde, 24. april 2016

kl:              lp kl 2

Plassering:  80 poeng
Eier/Fører: Katrine Larsen
Dommer:
 
   Arild Berntsen

Florø Hundeklubb

NVCH Kalexas Zvarte Gull, "Storm" 

Førde, 23. april 2016

kl:              lp kl 3. 
Plassering:  213 poeng, 2. premie. 
Eier/Fører: Vibeke Kildal
Dommer:    Anne-Marit Traaholt

Her er video: https://www.youtube.com/watch?v=38dYK5VCEiA

 

Florø Hundeklubb

Hot'n Sweets Dennis Balder. "Balder"

Førde, 23. april 2016.

kl:              lp kl 2 
Plassering:  141 poeng
Eier/Fører: Hege Kristiansen
Dommer:    Anne-Marit Traaholt